header
Akcia betónová krytina od 5,30 €/m2, farebná škridla Terran na strechu
Akcia plechová krytina od 4,93 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 6,99 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Stavebné rezivo

 

Strešné laty impregnované

Strešné laty ​​sa inštalujú na šikmú strechu ako nosné konštrukcie strešnej krytiny a slúži k vytvoreniu vetraného priestoru medzi vlastnou strešnou konštrukciou a krytinou s nosným latovaním.

Strešné laty ​​sú vyrobené zo smrekového dreva a ich kvalita zodpovedá európskym normám. Strešné laty ​​sú hĺbkovo impregnované. Štandardná dĺžka strešných lát je 3 - 5m. Strešné laty zo zdravého a silného dreva, ktoré majú tie najlepšie predpoklady pre dlhú životnosť.

 Strešné laty   Strešné laty   Strešné laty

 

Stavebné rezivo

Produkty stavebného reziva: dosky, fošne, hranoly a strešné laty. Výroba zákazkových krovov podľa dodaných výpisu reziva na rôzne druhy stavieb.

Stavebné rezivo - dosky, fošne, hranoly, hranolky, strešné laty.

Zákazková výroba na dopyt - krovy. Stavebné rezivo vysokej kvality.

Stavebné rezivo s hĺbkovou impregnáciou.

Stavebné rezivo  Stavebné rezivo  Stavebné rezivo  Stavebné rezivo

 

Bochemit logo

 

Bochemit QB profi

BOCHEMIT OPTIMAL (bývalý QB Profi) - koncentrovaný vodou riediteľný fungicídny a insekticídny prípravok na drevo a murivo. Určený ku impregnácii stavebného muriva v interiéri a exteriéri, pri použití v exteriéri sa doporučuje aplikovať prípravok metódou dlhodobého máčania prípadne použiť krycí náter.

Prípravok poskytuje rezivu dlhodobú ochranu proti drevokaznému hmyzu, drevokazným hubám a plesniam. Preventívna ochrana muriva proti plesniam. OPTIMAL navyše je aj proti drevokazným mravcom!!!

Použitie

Pre povrchovú, polohĺbkovú a hĺbkovú impregnáciu reziva, krovov a ďalšieho stavebného dreva pri stavbách a rekonštrukciách v interiéroch i exteriéroch. Chráni drevo proti drevokazným hubám (vrátane drevomorky domácej), plesniam a drevokaznému hmyzu. Na preventívnu ochranu muriva proti plesni a sanácii muriva napadnutého drevomorkou domácou. Po zaschnutí je možné použiť ďalšie krycie nátery. 

Ochrana dreva Bochemit QB profi