header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

                                                Roto logo

 

 

Strešné okná Roto

 

Kývne Designo R4

Kyvné okno Roto R4

Vhodné do miestností s vysokou nadmurovkou Strešné okná s „klasickým“ kývnym systémom otvárania slúžia veľa rokov ako prostriedok pre presvetlenie a prevetranie miestnosti. Je to variant funkčne a cenovo prijateľný najmä pre miestnosti s vysokou nadmurovkou, kde z okien nie je požadovaný výhľad. V priestoroch s vyššou vlhkosťou, ako sú spálne, kúpelne, kuchyne a toalety, nájde kývne okno uplatnenie predovšetkým v plastovom vyhotovení. Medzi výrazné kvality patrí úplná odolnosť proti vlhkosti a povrch bez nutnosti údržby. Praktická štrbinová ventilácia zaisťuje výmenu vzduchu v miestnosti. Materiál je 100% recyklovateľný.

 

Výsuvno-kývne Designo R7

Výsuvno kyvné strešné okno Roto Lacnejšia alternatíva k výklopnému/kývnemu oknu Unikátne kovanie posúva rovinu otáčania otvoreného krídla do hornej štvrtiny okenného rámu a súčasne vysúva os otáčania krídla smerom z miestnosti. Krídlo tak nezasahuje do vnútorného priestoru a výsledkom je celkom voľný prístup k oknu a neobmedzený úpjyb v kejp plpôé. Pohodlie zaručí predovšetkým sympatický spôsob otvárania, zaistená poloha štrbinovej ventilácie, komfortná umývacia poloha a bezpečnostné zatváranie. Kľučka pre ovládanie je umiestnená na spodnej časti krídla a všetky funcie je možné celkom jednoducho ovládať jednou rukou.

 

Elektrické kývne Designo R4. RotoTronic

Kyvné strešné okno Roto Maximálne pohodlie hneď od začiatku Elektricky ovládané strešné okno Designo R4. RotoTronic uspokojí i najvyššie nároky na pohodlnú manipuláciu v každodennom živote. Riadiaca jednotka je integrovaná priamo do strešného okna (systém Plug & Play). Všetky funkcie okna sú riadené prepínačom (vyhotovenie E) alebo na prianie rádiovým diaľkovým ovládačom (vyhotovenie EF -rádiový prijímač je súčasťou riadiacej jednotky)

 

Nízkoenergetické kývne Designo R6

Kyvné okno Roto R4

Elegantná kombinácia Nízkoenergetické kývne strešné okno Designo R6. predstavuje celkom novú generáciu energeticky úsporných strešných okien. Prednosťou je zapustený rám a celoobvodové kovanie. Vďaka špičkovým hodnotám tepelno-izolačných vlastností, novému elegantnému dizajnu a jednoduchej montáži stanovuje okno Designo nové meradlo kvality.
 

Nízkoenergetické výklopné/kývne Designo R8

Nízkoenergetické strešné okno Designo R8. - už názov hovorí za všetko. Plynulé línie, elegantné prechody bez viditeľných skrutiek - to je skutočný dizajn. Vysoko hodnotné lakovaniee oplechovania vo farbe Antracit Metallich si pohráva so slnečným svitom a harmonicky ladí s modernými i staršími typmi strešných krtín. Nízka konštrukčná výška umožňuje optimálne začlenenie do strechy, čo prispieva k zlepšeniu povrchových teplôt a napomáha úspore energie.
 

Nízkoenergetické elektrické kývne Designo R6. RotoTronic

Kyvné okno Roto R4

Pre ešte väčšiu pohodu pod strechou Systém RotoTronic dodá vašej streche inteligenciu. Strešné okná s integrovaným pohonom a ovládaním spĺňajú i tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu moderného bývania. Riešenie, ktoré stačí len zapojiť do zásuvky, obsahuje všetky potrebné komponenty k automatickému otváraniu a zatváraniu okna - presne podľa zásady „Plug & Play". Okno je už tiež pripravené na použitie najrôznejšieho príslušenstva. RotoTronic – život môže byť taký jednoduchý.

 

Zatepľovací blok WD

Zateplením strešného okna sa rozumie jeho dodatočná izolácia po celej výške vonkajšej strany pevného rámu. Ako izolácia sa používajú bloky z polypropylenu v hrúbke 3 cm, ktoré sa nalepujú na rám strešného okna. Zateplením strešného okna sa zlepšia jeho tepelno-izolačné vlastnosti a znížia sa straty vznikajúce únikom tepla v jeho bezprostrednom okolí.

 

Tepelno-izolačný výlez WDA R3

Strešný výlez Roto Tepelno-izolačný výlez WDA R3 sa používa predovšetkým pre výstup na strechu z vykurovaných obytných priestorov. Štandardné zasklenie chráni pred teplom zvonku a udržiava teplo vovnútri. Krídlo je možné otvoriť do boku až o 90°. Kovanie je opatrené piestovým mechanizmom pre bezpečné otvorenie a ochranu pred samovoľným zabúchnutím. Výrobok je možné vybaviť vnútornými tieniacimi doplnkami rovnako ako pri oknách, ale vonkajšie nie je možné inštalovať.
 


Bezpečnostný únikový výlez WSA R8

Potrebujete sa dostať bezpečne a bez zranenia na strechu domu? Komfort a bezpečie vám pri tom zaistí bezpečnostný výlez Roto WSA R8. Výklopné/kývne okno s dokonalou mechanikou, ktorá okno pneumaticky otvorí a ktorá nestráca svoju funkčnosť ani v prípade požiaru. Priechodná výška pri maximálnom otvorení je 1,2 m.

 

 

Roto logo