header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Roben logo

 

Pálená keramická krytina Röben

 

Pálené strešné škridly Röben sú charakteristické predovšetkým svojím tvarom s oblúkovou a rovinnou časťou, bezchybnou realizáciou všetkých detailov, výnimočnou estetickou kvalitou, vynikajúcou obzvlášť v kombinácii s klinkerovou fasádou a v neposlednej rade tiež ojedinelými farebnými variáciami. "Pálené krásky" Röben sú v sortimente Klampiarstvo Partizánske aktuálne zastúpené škridlami MonzaPlus, Piemont a Bergamo.

                    Škridla Roben                  Škridla Roben
   
 

Škridla MONZAPlus

Veľkoformátová škridla Monza Plus je zaujímavá z mnohých dôvodov. Vďaka špeciálnej výrobnej technológii má stabilný a väčší formát, čo prispieva k rýchlejšej a ľahšej realizácii pokrytia strechy spolu s menšou spotrebou drevených lát. Väčšie rozmery oproti štandardným škridlám zároveň umožňujú pri spotrebe 9.8 ks na m2 dosiahnuť menšie zaťaženie strešného krovu (39 kg/m2). Škridly Monza Plus sú tiež vysoko odolné proti poveternostným podmienkam a nečistotám. Škridla je dostupná v piatich farebných variantoch: medená engoba, antracitová engoba, čierna glazúra, gaštanová glazúra a glazúra čiernohnedá. Farebné povrchové úpravy škridiel oživia strešnú plochu a dosiahne sa nimi harmonického vzhľadu celého domu. 

 

          Škridla Roben MONZAplus            Škridla Roben MONZAplus                                                    
 

Škridla Piemont

Piemont ja najnovší model pálenej škridle značky Roben. Má špeciálne navrhnuté zámky, ktoré zisťujú dobrú tesnosť. Vďaka ním môže byť škridla Piemont položená aj na strechy s veľmi malým sklonom. Nové zámky umožňujú tiež posun škridle s väčšou toleranciou v latovaní, čo ulahčuje správne položenie strešnej plochy. Rovnako ako Monza Plus aj škridla Piemont spĺňa náročné požiadavky na technické vlastnosti ako sú odolnosť na zlom, mrazuvzdornosť, nízka nasiakavosť a odolnosť voči zaťaženiu atmosferickým vplyvom. Špeciálne zvolený rozmer škridle ulahčuje nielen pokládku, ale umožňuje aj prevedenie tých častí strechy, na ktoré je potrebný malý rozmer škridle.

 Škridla Roben Piemont

 

Škridla Bergamo

Dizajn série BERGAMO je navrhnutý s prihliadnutím na súčasné trendy a požiadavky modernej doby. Plochý tvar a minimalistický štýl, v kombinácii s antracitovou, či šedou farbou, robia z tejto škridly ideálnu voľbu tých, ktorí obľubujú modernú architektúru.
Špeciálna konštrukcia zámkov zaistí dokonale hladký a spoľahlivý povrch strechy. Rokmi overené vlastnosti pálenej keramiky zároveň garantujú vysokú pevnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Škridlu Röben Bergamo je možné bezpečne montovať už od sklonu 30°.

 

Bergamo antracitová engoba

Bergamo šedá matná

Roben Bergamo antracitová engoba

Roben Bergamo šedá matná

 

Cenník:

Informácie o cenách strešných škridiel Röben v našej predajni.

 

 

Roben logo