header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Emfi logo

 

Emfimousse nízkoexpanzná pištoľová PU pena 750 ml

  Nízkoexpanzná pištoľová polyuretánová pena je montážna a izolačná hmota vznikajúca napenením a vytvrdnutím kvapalnej reakčnej zmesi pôsobením vzdušnej vlhkosti. Je určená pre aplikáciu s požiadavkami na nižšie expanzné peny a prípadné lepenie rôznych stavebných materiálov.

Použitie:
Na lepenie a inštalácie schodníc a okenných parapetov. K montáži a utesneniu drevených, plastových i kovových dverných zárubní, okenných rámov a iných konštrukcii. Na izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaň, bojlerov, chladiarenských zariadení. K utesneniu špár, prasklín a otvorov, ktoré nemožno vyplniť inými tesniacimi materiálmi, prestupu inštalácie vody, plynu a elektriny. Inštalácia obložkových zárubní.

Nízkoexpanzná pu pena

 

Emfimousse pištoľová PU pena 750 ml

  Polyuretánová pena je izolačná a výplňová polyuretánová hmota, vznikajúca napenením

Použitie:
K montáži a utesneniu drevených, plastových i kovových dverných zárubní, okenných rámov a iných konštrukcii. Na izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových váň, bojlerov, chladiarenských zariadení. K utesneniu špár, prasklín a otvorov, ktoré nemožno vyplniť inými tesniacimi materiálmi, prestupu inštalácie vody, plynu a elektriny.

pu pena

 

Čistič PU peny 500 ml

  Čistič PU- peny je zmes organických rozpúšťadiel a hnacieho plynu , ktorý zabezpečuje dobrú rozpustnosť   východzích komponentov a zároveň i čiastočné vytvrdnutie polyuretánovej peny.

Použitie:                                                                                                                                                      Čistič PU- peny je vynikajúcim prostriedkom na čistenie vnútra aplikačných pištolí po skončení práce s nimi.           Nasadením rozprašovacieho adaptéra je možné čistič PU- peny použiť k čisteniu plôch a predmetov                 postriekaných ešte nevytvrdnutou polyuretánovou penou.

 Čistič pu peny

 

         

Panther logo

 

PANTHERFOAM Nízkoexpanzná Zimná PU pena gun 750 ml

  Zimná nízkoexpanzná montážna PU pena pištoľová je profesionálna jednozložková polyuretánová pena, ktorá vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou a po nanesení veľmi málo narastie. Po 5 – 10 minutách je nelepivá na dotyk. Je vhodná na tesnenie, vyplňovanie, izolovanie, lepenie a k montáži okenných rámov, zárubní, inštalácií, prechodov trubiek a pod. Má výbornú priľnavosť na všetky stavebné materiály ako je betón, omietka, murivo, drevo, hliník, kov a oceľ. Nie je priľnavá na polyetylén, silikón a teflón. Vďaka nízkej expanzii a dobrej priľnavosti sa používa na pripevňovanie a lepenie materiálov ako sú napríklad drevené schodiskové stupne, okenné parapety, polystyrén, tehla, sádrokartón, akrylátové vane. Panther Pu pena

 

 

Den Braven logo

 

Nízkoexpanzná pena

  Na špeciálne montáže, kde je nutná minimálna expanzia a vyššia hustota vytvrdzujúcej sa peny (obložkové zárubne, parapetné dosky, schodišťové podstupnice, prahy a pod.). Na výplň drevených obkladov stien, na izolácie a zatepľovanie strešných konštrukcií. Je vhodná i pre bežné vyplňovanie škár pri montáži okenných rámov a dverných zárubní alebo na izolácie kúpeľňových vaní, vaničiek sprchových kútov. Trieda reakcie na oheň F podľa ČSN EN 13501-1.

Nizkoexpanzná PU pena

 

Maxi pištoľová pena 66

  Pre maximálne efektívnu prácu. Pri montážach okien a dverí, akustických a tepelných izolácií, či vyplňovaní prestupov káblov a trubiek v stenách a stropoch, montáže obložkových zárubní. Na tepelnú izoláciu striech a pod. Vhodná pri vyplňovaní škár medzi tepelne izolačnými doskami z materiálov EPS, XPS. Vďaka inovovanej receptúre je výťažnosť tejto HI-TECH modernej peny až 66 litrov (merané laboratórne) a montážnik sa tak nemusí zdržovať výmenou dózy. Spotreba dóz a následný plechový odpad je tiež menší. Trieda reakcie na oheň F podľa ČSN EN 13501-1. Pištoľová PU pena