header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Príslušenstvo k parapetom

 

 Koncové krytky plastové

Vyrobené z tvrdeného PVC so stabilizátorom – ASA materiál, ktorý udržuje farebnú stálosť a pevnosť. v šírkach 50-360mm ľavá a pravá ponúkame vo všetkých farebných vyhotoveniach, podobne ako AL parapety ( RAL 9016,8019,8003, v úprave C33 a C0) . Výhodou plastovej krytky moderna je jej univerzálnosť. Krytka je pre svoju UV stabilitu a stálosť vytvorená zo zmesí kopollymeru s dostatočnou dávkou stabilizátorov. Novinkou je aj nová obojnosá plastová krytka, ktorá je nielen praktickejšia a estetickejšia, ale cenovo rovnaká ako klasická plastová krytka k vonkajším parapetom. Jej najväčšou výhodou je tesnenie na konci krytky pomocou gumičky, ktorá zabráni  zatekaniu vody poza parapet.
PVC koncovy k parapetom

 Koncové krytky hliníkové

Vyrobené z extrudovaného hliníku. Ponúkame predomietkové ( HK ) pre zabudovanie AL parapetov pred nanesením omietky a poomietkové ( HP ) pre zabudovanie parapetu na hotovú omietku. Obidve tieto varianty sú k dispozícii vo všetkých farebných možnostiach ako AL parapety ( RAL 9016,8019,8003 a úprave C33 a C0 ) naviac sa dajú HK aj HP krytky použiť na nástrek na akúkoľvek farbu podľa štandardného RAL vzorníku. Krytky pred i poomietkové zároveň ponúkame v ekonomickejšom prevedení - bez nosu.  
Hliníkové koncovky k parapetom

 Priebežné spojky

Pre AL parapety slúžia k napojeniu ďalších pásov vonkajších parapetov. Môžeme Vám ich ponúknuť vo všetkých štandardných šírkach ( 50 - 360mm ) a v bielom prevedení (RAL 9016), ale kde je následne možnosť ich použiť na nástrek v akejkoľvek farbe podľa štandardného RAL vzorkovníka.     
Hliníkové spojky k parapetom
   

 Rohové spojky

Spájajú vonkajšie AL parapety, ktoré zvierajú 90° alebo 135° uhol. V našej ponuke ich môžete nájsť vo všetkých štandardných šírkach ( 50 - 360mm ) a v bielom prevedení (RAL 9010), ale kde je následne možnosť ich použiť na nástrek v akejkoľvek farbe podľa štandardného RAL vzorkovníka.
Hliníkové rohové spojky k parapetom
   

 Skrutky

Na upevnenie parapetov dodávame, samozrejme, priamo k parapetom a v potrebnom množstve. Výhodou našich skrutiek je ich farebné prevedenie, kde hlavička skrutky je vždy upravená podľa farby parapetu, čím predídeme častým stratám hlavičky zo štandardných nerezových skrutiek.

                                 

Parapetné skrutky farebné
   

 Butylové tesnenie

Zabraňuje k zatekaniu vody poza parapet, čím prispeje k zvýšeniu kvality parapetu.
Butilové tesnenie parapetov