header
Akcia betónová krytina od 5,30 €/m2, farebná škridla Terran na strechu
Akcia plechová krytina od 4,93 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 6,99 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Aluminco logo

 

Hliníkové okná a dvere ALUMINCO

 

Vchodové dvere vyrábané z kvalitného hliníkového systému Aluminco AL 520, ktorý zapezpečuje, že Vaše dvere budú nielen pekné, ale aj bezpečné a stále. AL 520 je trojkomorový systém s prerušeným tepelným mostom pre konštrukcie okien, dverí a stien. Je to unikátny systém, kombinácia moderného dizajnu s kvalitou a maximálnou funkčnosťou.

Vchodové dvere môžu byť v rôznych prevedeniach: celopresklenné, so svetlíkmi, s priečkami, jednokrídlové alebo dvojkrídlové. Môžu byť dodané s dekoratívnymi výplňami Aluminco door panels. Dekoratívne výpľne rozmanitých farieb, dekorov a presklení Vám umožnia prispôsobiť zvhľad vchodových dverí, a pritom spĺňajú všetky kvalitatívne normy.

Dverné výplne zabezpečujeme od gréckej firmy Aluminco, ktorá vyrába hliníkové výplne už od roku 1990. Dverné výplne sú navrhnuté tak, aby ponúkali nízkonákladové riešenia a pritom vysoký výkon. Zahŕnajú širokú škálu vzorov, ktoré možno kombinovať s bočnými panelami a v širokej palete farieb.

Vchodové dvere vytvárajú prvý dojem a často slúžia ako "vizitka" majiteľa domu. Sú neodlučiteľnou súčasťou vzhľadu domu, a preto musia spĺňať najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné nároky.

     Tilt & Turn Aluminium         Tilt & Turn Thermal Break             Sliding Thermal Break       Thermal Break For Enterance
         Systems AL 510            Aluminium Systems AL 520       Aluminium Systems AL 220                Doors AL 590

            Aluminium system AL 510                           Aluminium system AL 520                           Aluminium system AL 220                           Aluminium doors AL 590

 

Aluminco logo