header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Aliplast logo

 

Hliníkové okná a dvere Aliplast

 

Aliplast je svetovo známou firmou zaoberajúcou sa výrobou systémov z hliníka s niekoľkými výrobnými závodmi rozmiestnenými po celom svete a sídlom v Belgicku. So systémami Aliplastu sa dnes už môžeme stretnúť prakticky všade, na administratívnych budovách, priemyselných objektoch, bytových domoch aj rodinných domoch.

Vysoká kvalita systémov z hliníka a zároveň vysoká technologická úroveň s parametrami, ktoré vyhovujú európskym normám ako napr. normy pre akustickú alebo tepelnú izoláciu, či pre odolnosť voči vetru alebo prenikaniu vody stavajú Aliplast medzi najsilnejších „hráčov“ nie len na trhu EU.

Aliplast ponúka hliníkové systémy okien a dverí (Econoline, Triline Imperial a Superial), konštrukcie v systéme fasád (MC-Wall, MC Glass, Tanagra), posuvné systémy (Slide, Visoglide, Superglide), skladacie systémy (Visofold), zimné záhrady so zastrešením (Aliver, Pergola system, Victorian roof), balustrády a mnohé ďalšie.

                       aliplast Econoline                                   aliplast Triline                                  aliplast Imperial  

           Aliplast Econoline          Aliplast Triline          Aliplast Imperial

                                                   aliplast Superial                                   aliplast MC-Wall

                                       Aliplast Superial            Aliplast MC-Wall

 

Aliplast logo