header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

                                         Fakro logo

 

Strešné okná Fakro

 

Strešné okná Fakro sú dnes už ikonou v tejto problematike. S jej produktmi sa možno stretnúť na všetkých kontinentoch, táto skutočnosť svedčí o vysokej kvalite a obľúbenosti značky. Jedná sa o súkromnú firmu, ktorej vznik sa datuje od roku 1986. Vtedy založil Ryszard Florek v Tymbark stolársku fabriku Florad. V roku 1991 bola firma presťahovaná a mení svoj názov, a práve v tejto dobe sa spoločnosť začína špecializovať na výrobu a distribúciu strešných okien. Počas času sa firma vyvíja a zdokonaľuje. Dnes má Fakro 5 výrobných závodov v Poľsku a zvyšných 10 v zahraničí. Fakro pôsobí nielen v strednej Európe. Jej produkty sú rozšírené prakticky rovnomerne po celom svete. Aj v súčasnosti neustále rastie jej produkcia a pochopiteľne aj záujem a obľúbenosť po ich produktoch.

 

Výhody strešných okien značky Fakro

Fakro je zárukou spokojnosti pre všetkých zákazníkov. Jedná sa o spojenie tradičných hodnôt, ktorými sú kvalita, dlhá životnosť, presnosť, účelnosť a prijateľná obstarávacia cena. V širokej ponuke sortimentu budú uspokojení všetci klienti. Za dostatočne dlhú dobu pôsobenia sa firma vyhupla na popredné priečky medzi rozsiahlou svetovou konkurenciou.

 

Najžiadanejšie produkty značky Fakro

kyvné okno

 

kyvno-vyklopné

okno

so zvýšenou

osou otáčania

do zoskupenia

 

výlezové

 

atypické

 

     

Fakro má vo svojej ponuke naozaj bohatú ponuku sortimentu, nejedná sa len o strešné okná, ale aj o všetky ich príslušenstvá a iné produkty, ktorými sú napríklad svetlovody alebo podkrovné schody. Medzi najžiadanejší sortiment však možno jednoznačne zaradiť práve tieto variácie strešných okien:
- Kyvné strešné okná
- os otáčania je v polovici výšky okna
- Výklopné kyvné strešné okná
- dva spôsoby otvárania
- Strešné okná so zvýšenou osou otáčania
- os otáčania je umiestnená nad polovicou výšky okna
- Strešné okná pre zostavy
- jedná sa o zostavy s inými oknami
- Výlezy
- možnosť voľby otvárania na pravú alebo na ľavú stranu
- Atypické strešné okná
- okná s atypickými tvarmi

Okná sú štandardne dodávané v najrôznejších veľkostných a farebných prevedeniach.

 

Fakro logo

Najžiadanejšie produkty značky Fakro
Strešné okná Fakro sú dnes už ikonou v tejto problematike. S jej produktmi sa možno stretnúť na všetkých kontinentoch, táto skutočnosť svedčí o vysokej kvalite a obľúbenosti značky. Jedná sa o súkromnú firmu, ktorej vznik sa datuje od roku 1986. Vtedy založil Ryszard Florek v Tymbark stolársku fabriku Florad. V roku 1991 bola firma presťahovaná a mení svoj názov, a práve v tejto dobe sa spoločnosť začína špecializovať na výrobu a distribúciu strešných okien. Počas času sa firma vyvíja a zdokonaľuje. Dnes má Fakro 5 výrobných závodov v Poľsku a zvyšných 10 v zahraničí. Fakro pôsobí nielen v strednej Európe. Jej produkty sú rozšírené prakticky rovnomerne po celom svete. Aj v súčasnosti neustále rastie jej produkcia a pochopiteľne aj záujem a obľúbenosť po ich produktoch. - See more at: http://www.svetstriech.eu/stresne-okna-fakro#sthash.YesenxKL.dpuf
Strešné okná Fakro