header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

Den Braven logo

 

MS UNIFIX CLEAR na všetky tmelenia a lepenia

Jednozložkový lepiaci a tesniaci tmel, na báze MS polymérov.                                                                                          Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti, vytvára vysokopevnostný, elastický spoj.

Transparentný Metalický  
UNIFIX Clear polymérový tmel Den Braven UNIFIX Metal polymérový tmel Den Braven

Vlastnosti
    Bez silikónu, vysoko modulový
    Trvalo pružný,
    Vysoká priľnavosť na rôzne stavebné materiály vrátane nesavých a ich vzájomné kombinácie;
    Po vytvrdnutí pretierateľný farbami (okrem alkydových živíc).

Použitie
    Tmelenie dilatačných škár v interiéroch budov;
    Lepenie konštrukčných dielov automobilov, autobusov, osobných vagónov;
    Tmelenie škár medzi drevom, betónom, stenou, kovmi, plastmi, sklom v stavebníctve i priemysle.

 

 

Emfi logo

 

EMFIMASTIC PU 50

    POPIS
EMFIMASTIC PU 50 jednozložkový elastický tmel na polyuretánovej báze, ktorý vreakcii so vzdušnou vlhkosťou vytvorí trvalú a elastickú hmotu s vysokou lepivosťou na rôzne materiály.

    POUŽITIE
EMFIMASTIC PU 50 sa používa na dilatácie a spájanie rôznych materiálov použivaných v priemysle: betón, drevo, hliník, najviac lakované kovy, polyester, sklo, kameň, atď.
Emfimastic PU 50

 

EMFIMASTIC PU 40

     POPIS
EMFIMASTIC PU 40 jednozložkový elastický tmel na polyuretánovej báze, ktorý v rekcii so vzdušnou vlhkosťou vytvorí trvalú a  elastickú hmotu s vysokou lepivosťou na rôzne materiály.

    POUŽITIE
EMFIMASTIC PU 40 sa používa na dilatácie a spájanie rôznych stavebných materiálov, lepenie a tesnenie strešných fólií, parapetov, prahov, schodníc, líšt, betónvých a keramických obkladov. Tento tmel má dobrú lepivosť na všetky bežné materiály: najviac na lakované kovy, polyester, sklo, kameň, keramické obklady.

Emfimastic PU 40

 

EMFIMASTIC PU25


     POPIS
EMFIMASTIC PU 25 jednozložkový elastický tmel na polyuretánovej báze, ktorý v reakcii so vzdušnou vlhkosťou vytvorí trvalú a elastickú hmotu s vysokou lepivosťou na rôzne materiály
.
     POUŽITIE
EMFIMASTIC PU 25 sa používa na dilatácie a spájanie rôznych stavebných materiálov,lepenie a tesnenie strešných fólií, parapetov, prahov, schodníc, líšt, betónových a keramických obkladov.
Emfimastic PU 25

 

  

Sika logo

 

Sikaflex Crystal Clear 290 ml

Sikaflex Crystal Clear je transparentný, vlhkosťou vytvrdzujúci 1-komponentný tmel a pružné lepidlo bez obsahu rozpúšťadiel. Produkt ma dobrú priľnavosť na širokom spektre stavebných materiálov, a preto je univerzálny a vhodný na tmelenie spojov a lepenie v stavebníctve a pri rôznych aplikáciách v domácnostiach.

Sika Crystal clear

 

SIKAFLEX 11 FC

Jednozložkový elastický polyuretánový tmel a lepidlo

    Použitie:
Najmä v škárach, kde sa požaduje vyšší modul a nižšia celková prípustná deformácia, škáry s malým alebo stredným pohybom. Spojovacie škáry medzi podlahou a schodmi alebo stenou, spojovacie škáry medzi podlahou a stenami, v kovových a drevených konštrukciách

Sikaflex 11 FC