header
Akcia betónová krytina od 6,48 €/m2, farebná škridla KM-Beta na strechu
Akcia plechová krytina od 7,40 €/m2, farebný plech na strechu
Akcia keramická pálená krytina od 8,90 €/m2, farebná škridla na strechu

 

AKTUÁLNE AKCIE

 

Plechové krytiny

Akcia SATJAM od 8,60 €/m2

Plechová krytina Trend je novinkou pre všetkých záujemcov peknej strechy s tradičným vzhľadom, vysokou kvalitou a nízkou cenou. Vyberať si môžete z celej rady farebných prevedení. Plechová krytina má široké využitie pri rekonštrukcií striech, novostavieb rodinných domov, stavieb bytových domov, strešných nadstavieb panelových a bytových domov. Plechová krytina Trend vám ponúka ekonomické riešenie s nízkou hmotnostou krytiny, vysokou kvalitou materiálu, dlhej životnosti so širokou škálou farebných prevedení. 

 Akcia plechová krytina Satjam

 

Akcia Maslen -20%

Maslen slovenský výrobca ľahkej strešnej krytiny a trapézových plechov. Použitie plechovej strešnej krytiny je pre jej výhody veľmi široké. Je vhodná na zakrytie novostavieb ako aj rekonštrukcie starších striech všetkých typov objektov. Výhoda plechovej krytiny je nízka hmotnosť, jednoduchá a rýchla montáž, široký výber farieb, nízka cena, dlhá životnosť, použitie pri nízkych sklonoch, výroba krytiny na mieru.

 Akcia plechová krytina Maslen

 

Akcia Blachotrapéz od 8,60 €/m2

Blachotrapéz je jedným z popredných výrobcov strešných krytín z ocele a hliníka s viac ako 30 ročnou trdíciou. Plechové krytiny patria medzi najčastejšie používané krytiny na domoch, cirkevných ale aj verejných budovách. Plechová krytina sa vyznačuje nízkou hmoťnosťou, preto je vhodná na rekonštrukcie, kde zbytočne nazaťažuje krov a nenarúša stabilitu celej stavby. Výhodou je použitie na strechy so sklonom už od 6°. Rôzne profily dajú vašej streche moderný a elegantný vzhľad. Krytina sa vyrába v širokom spektre farebných prevedení a povrchových úprav. Táto firma poskytuje na svoje výrobky až 30 ročnú záruku čo svedčí o trvácnosti a kvalite vyrobených produktov.

Akcia plechová krytina Blachotrapéz
 

 

Betónové krytiny

Akcia KM Beta od 6,48 €/m2

Betónová strešná krytina KM Beta je elegantná a pritom vysoko účelná. Škridlu KMB BETA vyrábajú osvedčenými technológiami a dosahujú prvotriednu kvalitu. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, vysokou pevnosťou, odolnosťou a mrazuvzdornosťou, tvarovou a farebnou stálosťou. Zo skúseností ide povedať, že kvalitná krytina KMB BETA má životnosť až 100 rokov, k čomu okrem iného prispieva aj vysoká mrazuvzdornosť krytiny. Škridle sa vyrábajú v šiestich farebných odtieňoch, z ktorých si každý zákazník môže vybrať podľa svojho vkúsu alebo charakteru stavby. KMB BETA ponúka tieto odtiene: tehlovo červený, višňový, tmavo hnedý, čierny, šedý a čierny metalický. Kvalitná povrchová úprava zaisťuje ich dlhú životnosť, rovnomernú farebnosť v celej ploche strechy a farebnú stálosť. Povrchové úpravy: Elegant - dvojitý akrylátový nástrek Briliant - špeciálny dvojitý nástrek s leskom. Kvalitné povrchové úpravy škridiel zaisťujú ich dlhú životnosť, rovnomernú farebnosť v celej ploche a farebnú stálosť.

 

Akcia betónová krytina KM-Beta

 

Akcia Terran od 6,90 €/m2

Terran betónová strešná krytina od slovenského výrobcu, ktorý poskytuje na svoje výrobky záruku 50 rokov. Hlavnou výhodou je nepresiakavosť betónu, vďaka ktorej je hmotnosť jednotlivých škridiel a tým aj celková hmotnosť strechy rovnaká. Povrchová vrstva je tvrdšia a odolnejšia proti opotrebovaniu. Ochranná vrstva odráža UV lúče, a tak farba škridle nevybledne. Hladký povrch je odolnejší proti prachu, sadze a nečistôt. Vodu odpudzujúca povrchová úprava kvapky vody zhromažďuje na jednom mieste a tým ich odtok je rýchlejší, na streche sa nevytvoria vodné fľaky, na škridle sa neusadia riasy a mach.

 Akcia betónová krytina Terran Vlčanka

 

Keramické krytiny

AKCIA RÖBEN -50%

Pálené strešné škridly Röben sú charakteristické predovšetkým svojím tvarom s oblúkovou a rovinnou časťou, bezchybnou realizáciou všetkých detailov, výnimočnou estetickou kvalitou, vynikajúcou obzvlášť v kombinácii s klinkerovou fasádou a v neposlednej rade tiež ojedinelými farebnými variáciami. "Pálené krásky" Röben sú v sortimente Klampiarstvo-Partizánske aktuálne zastúpené škridlami Monza Plus, Piemont a Bergamo. Veľkoformátová škridla Monza Plus je zaujímavá z mnohých dôvodov. Vďaka špeciálnej výrobnej technológii má stabilný a väčší formát, čo prispieva k rýchlejšej a ľahšej realizácii pokrytia strechy spolu s menšou spotrebou drevených lát. Väčšie rozmery oproti štandardným škridlám zároveň umožňujú pri spotrebe 9.8 ks na m2 dosiahnuť menšie zaťaženie strešného krovu (39 kg/m2). Škridly Monza Plus sú tiež vysoko odolné proti poveternostným podmienkam a nečistotám. Škridla je dostupná v piatich farebných variantoch: medená engoba, antracitová engoba, čierna glazúra, gaštanová glazúra a glazúra čiernohnedá. Farebné povrchové úpravy škridiel oživia strešnú plochu a dosiahne sa nimi harmonického vzhľadu celého domu.

Akcia keramická krytina Roben
 

 

Akcia Tondach od 8,90 €/m2

Keramická krytina TONDACH je vyrábaná z najlepších surovín a najmodernejšou technológiou, vďaka čomu dosahujú výrobky jedinečné vlastnosti. Ide o 100 % prírodný materiál, zdravotne nezávadný a plne recyklovateľný. Pálená škridla je vyrábaná z hliny, čo umožňuje vytvoriť rozmanité tvary škridiel a doplnkov. Široká paleta farieb sa dosahuje technikou engobovania a glazovania. Engoba a glazúra sa počas výpalu neoddeliteľne zatavia do škridly, čím vytvoria finálny farebný odtieň. Vďaka mimoriadne hladkému povrchu a vlastnostiam povrchových úprav škridly perfektne odolávajú všetkým nepriaznivým vplyvom počasia a vonkajšieho prostredia. Výpalom pri vysokých teplotách sa stabilizuje ich odtieň, a tak nestratia svoju krásu a intenzitu počas celej životnosti.

Akcia keramická Krytina Tondach
 

 

Odkvapové systémy

Akcia Evromat -20%

Odkvapový systém Evromat pre odvod dažďovej vody Vám ponúka produkty najvyššej kvality, so zameraním na účelnosť a dlhú životnosť výrobkov. Na moderné systémy odvodnenia strechy sú kladené vysoké nároky – estetický vzhľad, jednoduchá montáž a samozrejme kvalita bez kompromisov. Systém odvodnenia strechy Evromat Vám ponúka systém hotových klampiarskych výrobkov, ktoré do seba presne zapadajú a poskytujú prvotriednu kvalitu materiálov. To je zárukou dlhodobo spoľahlivej a bezúdržbovej funkčnosti všetkých výrobkov odvodnenia striech Evromat. Každá konštrukcia budovy si vyžaduje vlastné farebné prevedenie. Vďaka širokej farebnej škále lakoplastových odkvapových systémov Evromat colorline ladia všetky prvky s okolitými materiálmi a umožňujú tak veľkú tvorivú voľnosť. Rovnako Vám ponúkame aj široké spektrum materiálov: titánzinok, pozink, lakoplast, a meď. Spojenie farieb a materiálov ponúka takmer neobmedzené architektonické riešenie administratívnych alebo súkromných objektov.

Akcia Evromat leták

 

Plastové okná a dvere

Gealan -35%

Profilové systémy GEALAN predstavujú najvyšší komfort v súčasnej ponuke plastových profilov, či už pre cenovo dostupné ekonomické riešenia, ale aj okná najvyššej triedy pre nízkoenergetické a pasívne domy. 6 komorové systémy GEALAN,  Vám ponúkajú možnosť vybrať si okná a dvere presne podľa Vašich požiadaviek. Presvedčia Vás svojou čistou líniou, mäkkými tvarmi a jedinečnou  nadčasovou eleganciou. Klasický vzhľad s úzkou pohľadovou šírkou je vhodný do každej stavby.Optimálna stavebná hĺbka zaisťuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti , vysokú zvukovú izoláciu a odolnosť voči vlámaniu. S použitím  systému GEALAN sa nielen podstatne znížia Vaše náklady na vykurovanie, ale tiež aktívne prispejete k zníženiu emisíí CO2.

Akcia plastové okná Gealan Akcia plastové okná Gealan